Samenwerking

Klinker is georganiseerd als eenvrouwszaak, maar dit is slechts een formele kwestie: in de praktijk is het een bijenkorf van cliënten, cursisten, adviseurs en professionals op allerlei gebied met wie samengewerkt wordt, die advies geven, hun kennis inbrengen. Kortom, het is een komen en gaan van mensen die allemaal bijgedragen hebben, of dat nog steeds doen, aan de ontwikkeling van Klinker.

Daarom hieronder links naar een aantal van deze personen en organisaties:

Muziek, klank & therapie:

Lotus Bewustwording door Klank (Amersfoort) :
www.shopsindex.nl/klankreis.nl
Myrna Schut, Klankmassage in Amsterdam:
www.myrnaschut.nl/klankschaal-massage
Muziek Speciaal regio Den Haag: www.muziekspeciaal.nl
Ruimte Muziek regio Friesland: www.ruimte-muziek.nl
Academie de Wervel, nu opgegaan in Hogeschool Leiden:
www.hsleiden.nl
Monique Harteveld (componist kinderlied): www.dezeesterren.nl
Nederlandse Vereniging Kunstzinnige Therapieen : www.kunstzinnigetherapie.nl
Niek van Klaveren, zangpedagoog in amersfoort: www.niekvanklaveren-zangpedagoog.nl
Instituut KlankKleur: www.klankkleur.nl
Jeroen v.d. Tempel, pianodocent amersfoort: tempelmuziek@gmail.com
Stichting Grandstand: www.stichtinggrandstand.nl
Werkgroep Kunsten: www.werkgroepkunsten.nl
Platform St. Mens en Muziek: www.mensenmuziek.nl
Choroi muziekinstrumenten: www.choroi.nl
Helmut Bleffert Instrumentenbau: www.helmut-bleffert.de

Organisaties in de zorgsector:

Salvia (ArtaLievegoed): www.artalievegoedgroep.nl
Amerpoort: (VG-zorg) www.amerpoort.nl
Hilverzorg (ouderenzorg): www.hilverzorg.nl
NVAZ (Nederlandse Vereniging van Antroposofische Zorgaanbieders): www.nvaz.nl

Andere vakgebieden:

In-Tune Audiomedia: www.in-tune.nl
Lotuslicht, praktijk voor Counseling en Shiatsu:
www.lotuslicht.nl
Christien Kroon, beeldend kunstenaar : www.ckroonkunst.nl
Petra Bredewold, grafisch ontwerper www.activeartive.nl
Accountable Registeraccountants: www.accountable.nl
Buitenkunst : www.buitenkunst.nl
Kern Konsult organisatieadviseurs: www.kernkonsult.nl

Andere collega muziektherapeuten vindt u via:

www.antrovista.com
www.kunstzinnigetherapie.nl (antroposofisch)
www.stichtingmuziektherapie.nl
www.vaktherapie.nl

Klinker's omgeving:

welkomopschouwenduiveland.nl

.
Klik hier om naar muziektherapie te gaan